Boat Lift

   BoatLift je platforma vhodná pro ukotvení lodě o délce od tří metrů po devět metrů délky a váhy až do 8.900 kg podle velikosti platformy. BoatLift zabrání usazování řas a rostlin na spodku Vaší lodě. Mimo ušetření za antifouling ještě ušetříte kýl od broušení a nového natírání. Loď i po letech vypadá jako nová a jezdí jako nová. Mimo trupu je ochráněn i přívěsný motor a nebo Z náhon. Tyto součástky trpí extrémně při trvalém ponoření do vody a bludné proudy jsou schopny převodovku úplně rozložit.

Boat Lift

Není nic jednoduššího, než do lodě nastoupit, spustit celý motor do vody a vyjet. Naopak při příjezdu pouze na platformu najedete, zaplachtujete a lehce vyvážete. Plavidlo je vždy k dispozici a přitom vytažené na suchu. Je už jen na Vás, jakou šíři zvolíte, aby bylo možno například loď obejít a občas opláchnout od špíny a nebo pouze zaparkovat.

Boat Lift

Je samozřejmostí začlenění do celku sestaveného z dílů RotoDock, nebo SunnyDock. Veškeré příslušenství vhodné pro oba tyto systémy je vhodné i pro BoatLift. Všechny díly jsou světlostálé, nemusí se natírat, voděodolné, odolné UV záření i mrazuodolné. V zimě se nemusí vytahovat z vody, pokud nehrozí potopa.

Boat Lift
OAKBay
Plovoucí mola
Sunny Dock System
Roto Dock System

Tyto stránky provozuje O.A.K. s.r.o., Na Košince 675, 180 00 Praha 8 pod vlastní značkou OAKBay.cz

Plovoucí mola, plovoucí doky, suché doky, plovoucí pontony parkování pro lodě, parkování pro vodní skútry, pochozí lávky, plovoucí pódia, pontony pro bagry a čerpadla, přechody přes vodní hladinu, montáž návrhy, cenové nabídky, řešení pro téměř každou situaci, sportovní a rekreační lodě