Roto Dock System
Roto Dock

   RotoDock jsou plovoucí modulární velkoformátová mola, které je možno volně sestavovat do celků a vytvářet potřebné tvary. Všechny hlavní díly jsou vyrobeny z polyetylénu (PE), ekologicky nezávadného, omyvatelného, nedrží na nich vegetace tak, aby nešla umýt. Jsou tvarově stálé, probarvené ve hmotě, odolné proti UV záření. Jsou nesmírně odolné při manipulaci i vyložení na vodě. Jsou celý rok bez problémů použitelná.

Roto Dock

Jednotlivé díly RotoDock lze sestavit do tvaru podle Vašich potřeb a přání. Lze je kotvit pomocí kotevních prvků, mooringem nebo tyčí do dna volně i na pevno. Pro připojení ke břehu jsou k dispozici lávky, které je možno osadit zábradlím. Zábradlí je možné použít i pro plováky. Vyvazováky jsou v provedení kovu i plastu. Žebříky do vody i lavičky na odpočinek mohou být součástí, vše na Vaše přání. Molo může být sestaveno během pár hodin, na místě, které Vy určíte.

OAKBay
Plovoucí mola
Sunny Dock System
Roto Dock System

Tyto stránky provozuje O.A.K. s.r.o., Na Košince 675, 180 00 Praha 8 pod vlastní značkou OAKBay.cz

Plovoucí mola, plovoucí doky, suché doky, plovoucí pontony parkování pro lodě, parkování pro vodní skútry, pochozí lávky, plovoucí pódia, pontony pro bagry a čerpadla, přechody přes vodní hladinu, montáž návrhy, cenové nabídky, řešení pro téměř každou situaci, sportovní a rekreační lodě