Sunny Dock System

   SunnyDock jsou jednotlivé lehce sestavitelné díly plovoucích mol, které je možno volně sestavovat do celků a vytvářet požadované tvary. Všechny hlavní díly jsou vyrobeny z polyetylénu (PE), ekologicky nezávadného, omyvatelného, na dílech se nedrží vegetace tak, aby nešla umýt. Jsou tvarově stálé, probarvené ve hmotě, odolné proti UV záření a stárnutí. Jsou nesmírně odolné pro manipulaci i pro vyložení na vodě. Samozřejmostí je celoroční použitelnost.

Sunny Dock
Sunny Dock

   Hlavní výhodou SunnyDock je velká, čistá modifikovatelnost a příznivá cena. Díly jsou adaptéry napojitelné na RotoDock, barevně velmi zdařile provedené. Na přání je možné barevně kombinovat tak, aby nikdo nezůstal na pochybách, že máte jedinečné plovoucí molo, které jinde nenajdete. To co máte na vodě může vypadat jak sériově, tak individualisticky. Výhodou SunnyDock je nízká váha jednotlivých dílů a extrémní výdrž jak pro dopravu a skladování, tak pro uložení na vodě.

OAKBay
Plovoucí mola
Sunny Dock System
Roto Dock System

Tyto stránky provozuje O.A.K. s.r.o., Na Košince 675, 180 00 Praha 8 pod vlastní značkou OAKBay.cz

Plovoucí mola, plovoucí doky, suché doky, plovoucí pontony parkování pro lodě, parkování pro vodní skútry, pochozí lávky, plovoucí pódia, pontony pro bagry a čerpadla, přechody přes vodní hladinu, montáž návrhy, cenové nabídky, řešení pro téměř každou situaci, sportovní a rekreační lodě