Jako exkluzivní importér plovoucích a přístavních doků a přístavních  mol a zařízení od firmy Dock Marine, jsme Vám připraveni nabídnout skutečnou kvalitu za neskutečně výbornou cenu. Prvotřídní kvalita, barevnost a škálovatelnost jsou zárukou vynikajících vlastností těchto zařízení. Ohromné množství doplňků umožní sestavit celý přístav, ale i malé rybářské molo jako hračku za chviličku. Vysoká odolnost proti povětrnostním vlivům, stálobarevnost a plovatelnost jsou dalšími argumenty pro Váš výběr z naší nabídky.

Plovoucí mola

   Není potřeba dělat kompromisy a dodělávat si molo nějak sami ze sudů a plechovek. Za námi nabízené ceny a v námi nabízeném provedení je možné mít luxusní molo se všemi doplňky, jako jsou například žebříky do vody, suché přístaviště pro lodě až do délky 9 metrů, váhy až 8 tun anebo vodní skůtry, zábradlí, lavičky, zátěže, upevňovací elementy. Ze začátku malé, později jakkoliv velké, tak může vypadat Vaše molo, které se dá rozšířit na jakoukoliv stranu ze stejných dílů.

Plovoucí mola

Veškeré díly nakoupíte u nás, případně u našich smluvních partnerů. Na Vaše přání je možné jednotlivé díly mola dopravit na místo určení, smontovat a ukotvit. Ceny jsou příznivé, dodací lhůty přiměřené a personál odborný. To se musí vyzkoušet a až poté zjistíte, o co jste dosud přicházeli a bez čeho si už další život u vody nedovedete představit. A přitom stačí tak málo. Zavolat nám anebo napsat.

Plovoucí mola
LogoDockMarineSystems
LogoOAKBay
OAKBay

Tyto stránky provozuje O.A.K. s.r.o., Na Košince 675, 180 00 Praha 8 pod vlastní značkou OAKBay.cz

Plovoucí mola
Sunny Dock System
Roto Dock System

Plovoucí mola, plovoucí doky, suché doky, plovoucí pontony parkování pro lodě, parkování pro vodní skútry, pochozí lávky, plovoucí pódia, pontony pro bagry a čerpadla, přechody přes vodní hladinu, montáž návrhy, cenové nabídky, řešení pro téměř každou situaci, sportovní a rekreační lodě